Pages Navigation Menu

Triangulo Dorado

02Skupina vznikla v roce 2007 jako související potřeba vyjádřit a sdílet pocity, myšlenky, spolupráci a především jak to oni nazývají, meditaci a vnitřní odraz. Triangulo Dorado je jeden z novějších uměleckých kolektivů, který se zapojil do uměleckého hnutí v Buenos Aires. Jsou ovlivněni urban artem, graffiti a street artem (nástěnou malbou), stejně jako klasickými styly expresionistů, symbolikou různých uměleckých směrů od starověku až po nejnovější trendy. Skupina se skládá ze tří umělců, Santiago Panichelli (Nemer), Pedro Panichelli (Hombre Tiki) a Francisco Ferreyra (Lema). Snaží se zachovat hluboký vhled do lidské povahy na její cestě k věčnosti.

01

Po relativně krátké době společného malování si skupina vybudovala pozoruhodně dobře vyvinutý a rozpoznatelný styl. Triangulo Dorado zkoumá techniky a styly ze široké škály současných i klasických uměleckých směrů. Ačkoli kombinuje talent tří různých umělců, jedná se o kolektivní práci při vytváření oslňujících nástěnných malby, které jsou založené na spolupráci všech tří.

Triangulo Dorado vytváří komplikované geometrické kompozice stejně tak pozoruhodné postavy, které kombinují abstraktní vzorovaná těla s překvapivě realistickými tvářemi. Skupina je známá pro jejich použití tmavších tónů a palety královské barvy.

Credit –
Flickr – www.flickr.com/photos/nemeremen

Web – triangulo-dorado.blogspot.com

Video

GALLERY

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *