Pages Navigation Menu

Mr. Thoms

Vlastním jménem Diego Della Posta se narodil v Římě 23.03.1979. Jeho alter ego Mr. Thoms, (jako brnění na obranu před vnějším světem), se narodilo přesně o sedmnáct let později.

diegodellaposta-mr-thoms Poté co dostál diplomu v grafickém designu, pokračoval ve svých studiích absolvováním kurzů ilustrace, karikatury a komiksu. Ekonomická nutnost jej donutila pracovat několik let v oblasti divadla a scénografie vytvářením dekorací pro pokoje, kombinující stříkací techniku ​​se štětcem. Pracoval jako scénograf, dekoratér pro Zeffirelliho a De Sicu. Zároveň pracoval jako animátor na storyboarder pro RAI a spolupracoval na studiích kresleného animovaného seriálu pro TVE a také na reklamních video spotech. V současné době pracuje na volné noze a tíhne k 360 th ve světě výtvarného umění.

Básník obrázků, fanoušek barev, milovník svobodného povolání a volného myšlení. To je Mr. Thoms, který o své práci říká “zážitek je můj trénink”.

Všestranný talent, který maluje klikyháky a dává dohromady ten humorný a chytrý street art s výsledkem téměř vždy v závislosti na umístění svých prací. Ale Diego není jen pouliční umělec – je to ilustrátor, sochař a dokonce dělá videa.

Video

Web – www.thoms.it

GALLERY

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *