Pages Navigation Menu

GABZ – Grzegorz Domaradzki

gabz-01 
Grzegorz Domaradzki také známý jako Gabz je nezávislý umělec, grafický designer a ilustrátor.

Pochází původně z Polska a je absolventem akademie výtvarných umění v Poznani s magisterským titulem z grafiky a kresby. Po ukončení studia působil nejprve jako ilustrátor a později jako grafik v několika reklamních agenturách. V roce 2005 se stal nezávislým umělcem. Pracuje pro Ubisoft Montreal kde vytváří obrazovou koncepci pro Assassin’s Creed serii.

Zpočátku v tvorbě Gabze převažovala poměrně tmavá tématika. Vědomě přijaté rozhodnutí nabrat lehčí a více optimističtější směr se shodoval se zlepšením jeho oblíbené techniky tvorby, zavisející na propojení kresby tužkou nebo perem s digitálním zpracováním na počítači. Tvoří také pomocí vektorů, akvarele, akrylátu a olejové barvy. Zabývá se širším pojetím grafického designu a typografie. Ať už jde o práci soukromou nebo zadanou, jeho cílem je, aby konečný výsledek zaujal, byl atraktivní a přitahoval pozornost příjemce nejen použitou technikou, barvou nebo koncepcí.

Život zasvětil své ženě Agnieszce, kinu, hudbě, literatuře a hrám typu FPS na PS3.

Jeho práce se dají velmi obtížně koupit na internetu, velmi rychle mizí z nabídek galerií. Velmi ceněné jsou převážně jeho filmové postery, checkujte v gallery.

Credit –
web – iamgabz.com

GALLERY

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *