Pages Navigation Menu

Dulk

Dulk – vlastním jménem Antonio Segura Donat se narodil v Ontinyente poblíž Valencie ve Španělsku. Od dětství byl Antonio odhodlaný uskutečnit své sny. V průběhu let se přejmenoval na Dulk a nám dal možnost podělit se s ním o jeho obrázky a příběhy ať už na zdi, papíře či skateboardu. Na jakémkoliv médiu je výsledek stejný, je naplněný barvou a tvarem.

Urban art, ilustrace a grafický design jsou jeho pole, jeho pokroucená fantazie se postará o zbytek. Své práce už ukázal v Anglii, Německu, Holandsku, Francii, také v New Yorku, Itálii a Belgii, kde také v poslední době získal velké mezinárodní uznání.

dulkd
Jeho styl je výbušná kombinace vlivů, jako je Caravaggiho tenebrism (použití extrémního kontrastu světla a tmy ve figurální kompozici pro zvýšení jeho dramatického efektu) nebo obsedantní detail rukopisu z vlámského malířství a to vše smíchané s bizardním, parodickým a láskyplným dotekem, díky kterému je kompaktní, přímý a velmi upřímný.Dulk je jednou z vůdčích osobností španělské umělecké scény.

Web – www.dulk.es

011 – Belin, Dulk, Villa del Rio
004 – Dulk vs Amatic

GALLERY